Bordslampor i alabaster

Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster
Bordslampor i alabaster

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, höjd ca 57 exkl lampsocklar

Slitage och nagg, lampsocklar något lösa

660547

2019-07-14