Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, höjd ca 57 exkl lampsocklar
Slitage och nagg, lampsocklar något lösa
660547
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här