Fåtöljer med fotpall

Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER med FOTPALL, 1 par, Art deco/Art decostil, betsat trä, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, repor och märken, nyare fotpallar

660548

2019-07-18