Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009): ´´Ute efter ved´´, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 36,5x17,5 cm
660559
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här