Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): ´´Ute efter ved´´, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 36,5x17,5 cm

660559

2019-07-07