Rose-Marie Qvarfordt

Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt
Rose-Marie Qvarfordt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROSE-MARIE QVARFORDT (född 1948): ´Viskning´, monogramsignerad och daterad RMQ - 02, olja på duk, ca 34x50 cm

660580

2019-07-14