Karmstol 1700-tal rokoko

Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko
Karmstol 1700-tal rokoko

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, provinsarbete, vitmålad, sitthöjd 43, rygghöjd 100 cm

Kortade ben, senare bemålad, ytskador

660581

2019-07-07