Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELTRYMÅ med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svärtade och förgyllda detaljer, spegelns mått ca 220x72, konsolbordets höjd 33 cm
Renoverad
660584
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här