Målningar Kina

Målningar Kina
Målningar Kina

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅLININGAR (7), Kina, 1800/1900-tal, figurer, målat på rispapper, ca 23x16 cm

Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland

Fläckar, mindre veck

660587

2019-07-10