Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÅLININGAR (7), Kina, 1800/1900-tal, figurer, målat på rispapper, ca 23x16 cm
Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland
Fläckar, mindre veck
660587
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här