Philippe Starck bord

Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, 190x90x73 cm

Skiva med hörnskador, bruksslitage

660590

2019-07-07