Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, 190x90x73 cm
Skiva med hörnskador, bruksslitage
660590
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här