Alvar Aalto Savoy

Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy
Alvar Aalto Savoy

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, (5), 3 vaser, skål, fat, "Savoy", Iittala, stämpelsignerade, höjd 3-16 cm

Mindre vas med nagg

660591

2019-07-07