Yatagan spjutspets kris

Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris
Yatagan spjutspets kris

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YATAGAN, SPJUTSPETS, KRIS, 4 dlr., Asien, 1900-tal, längd ca 40-65 cm

Slitage, skador

660592

2019-07-07