Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÅLININGAR (6), Kina, 1800/1900-tal, djonker, målat på rispapper, ca 18x27 cm
Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland
Några med små hål, fläckar, veck
660593
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här