Målningar Kina

Målningar Kina
Målningar Kina
Målningar Kina
Målningar Kina
Målningar Kina
Målningar Kina

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅLININGAR (6), Kina, 1800/1900-tal, djonker, målat på rispapper, ca 18x27 cm

Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland

Några med små hål, fläckar, veck

660593

2019-07-10