Emy Wahlström vas brons

Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons
Emy Wahlström vas brons

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMY WAHLSTRÖM, vas, jugend, brons, Hugo Elmqvist gjuteri, signerad, genmbruten dekor, höjd ca 22 cm

Ytskador

660598

2019-07-09