Kolonnljusstakar

Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar
Kolonnljusstakar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOLONNLJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, mahogny med gördel och ljuspipa i brons, socklar i carraramarmor, höjd ca 34 cm

Proveniens: Bärby gård, Giresta sn, Uppland

Bruks och åldersrelaterat slitage, saknar manschetter

660600

2019-07-10