Birger Birger-Ericson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Porträtt, signerad och daterad Birger -47, olja på pannå, ca 73x53 cm

660601

2019-07-10