Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, i form av keruber, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 13 cm
Lagningar, nagg
660607
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här