Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, i form av keruber, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 13 cm

Lagningar, nagg

660607

2019-07-09