Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLORETTER (5) samt dekorationssvärd, 1900-talets första hälft, längd ca 110 cm, järn, mässing, skinn
Alla ej kompletta, lösa delar, bruks och åldersrelaterat slitage
660608
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här