Floretter

Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter
Floretter

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLORETTER (5) samt dekorationssvärd, 1900-talets första hälft, längd ca 110 cm, järn, mässing, skinn

Alla ej kompletta, lösa delar, bruks och åldersrelaterat slitage

660608

2019-07-08