Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Karin", Dux, 1970-/80-tal, underrede av förkromade stålrör på hjulfötter, sitthöjd ca 36 cm
Senare klädsel, slitage
660614
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här