Krucifix Ryssland

Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KRUCIFIX, Ryssland, 1800-tal, brons och emalj, höjd ca 22, bredd ca 14 cm

Kuntoraportti

Slitage

660616

Päivämäärä:

2019-07-07