Krucifix Ryssland

Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUCIFIX, Ryssland, 1800-tal, brons och emalj, höjd ca 22, bredd ca 14 cm

Slitage

660616

2019-07-07