Krucifix Ryssland
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KRUCIFIX, Ryssland, 1800-tal, brons och emalj, höjd ca 22, bredd ca 14 cm
Kuntoraportti
Slitage
660616
Päivämäärä:
2019-07-07