Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Sala Gaspar, signerad och numrerad 5/50, färglitografi, ca 75x52 cm
LITTERATUR: Bloch 1293.
Fläckar, gulnader
660625
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här