Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Sala Gaspar, signerad och numrerad 5/50, färglitografi, ca 75x52 cm

LITTERATUR: Bloch 1293.

Fläckar, gulnader

660625

2019-09-01