Linn Fernström digital print

Linn Fernström digital print
Linn Fernström digital print

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Blodkärl", signerad och numrerad 65/450, digital print, bildmått ca 51x40 cm

660632

2019-09-01