Linda Lysell linoleumtryck

Linda Lysell linoleumtryck
Linda Lysell linoleumtryck
Linda Lysell linoleumtryck
Linda Lysell linoleumtryck

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LINDA LYSELL (född 1947): Madonnor, signerad Linda Lysell, numrerad 5/50, linoleumtryck, bildmått ca 38x47 cm

660647

2019-09-01