Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAMARBETSBORD, gustavianskt, fanerat med mahogny, låda i sargen med fackindelning, beslag i mässing, höjd ca 76,5, 49x41 cm
Skador, sprickor
660649
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här