Damarbetsbord gustavianskt 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMARBETSBORD, gustavianskt, fanerat med mahogny, låda i sargen med fackindelning, beslag i mässing, höjd ca 76,5, 49x41 cm

Skador, sprickor

660649

2019-07-08