Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMATURER, 1 par, i form av pendlar, 1970-tal, koppar invändigt lackerade vita, höjd ca 17 cm
Bruksslitage, funktionen garnetras ej
660650
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här