Pendlar

Pendlar
Pendlar
Pendlar
Pendlar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMATURER, 1 par, i form av pendlar, 1970-tal, koppar invändigt lackerade vita, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, funktionen garnetras ej

660650

2019-07-09