Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Université de Genève´´, Centre culturel international, 1971, signerad Marc Chagall 5/25, litografi/affisch, bildmått ca 57x43 cm

Gulnad

660657

2019-07-08