Snurrfåtöljer

Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer
Snurrfåtöljer

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, klädsel i brunt skinn, förkromat underrede, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor och märken

660661

2019-07-18