Snurrfåtölj

Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal, klädsel i brunt skinn, förkromat underrede, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor och märken

660662

2019-07-18