Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): I vassen, sjöfåglar, signerad och daterad -73, blandteknik, ca 15x28 cm, rammått ca 32x41 cm
660669
2019-09-01