Sminkbord Grange

Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange
Sminkbord Grange

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1900-talets mitt, spegel, senare bemålad teak, höjd ca 90 cm samt 130x46 cm

Senare bemålat, slitage, fläckar på spegel

660673

2019-07-08