Vägglampett senempire

Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETT, rokokostil, 1800-talets mitt, förgylld mässing, för tre ljus, höjd ca 65, bredd 47 cm

Senare kompleterade muttrar samt ljuspipor, saknar prismor vidljusmanschetter

660678

2019-07-08