Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYST, grönpatinerad brons, huvud av kvinnoansikte, monterad på sockel i marmor (portor), totalhöjd ca 49 cm

Lös mellan sockel, repor, sockel med nagg

660680

2019-07-08