1-par vägglampetter i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1-par, gustaviansk stil, slutet av 1900-talet, träskuren dekor, bronserade, ljusarmar i mässing, mått ca 32x22 cm

Smärre slitage

660690

2019-07-08