Sophie Södergren akvarell

Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell
Sophie Södergren akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOPHIE SÖDERGREN (1847-1923): torghandel, akvarell, signerad S.Södergren, 38x25 cm

Ej examinerad ur ram

660698

2019-07-17