Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad med valnöt samt valnötsrot, beslag och lister i mässing, 3 lådor, höjd 80, 113x58 cm, nyckel finns

Sprickor, lagningar, fanérbortfall

660714

2019-07-10