Dosa mässing

Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing
Dosa mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALENDERDOSA, SNUSDOSA, mässing, 1800-tal, längd ca 12,5-13 cm

Slitage, lagningar

660717

2019-07-10