Tommy Östmar akvarell

Tommy Östmar akvarell
Tommy Östmar akvarell
Tommy Östmar akvarell
Tommy Östmar akvarell
Tommy Östmar akvarell
Tommy Östmar akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Sillätarna, signerad Tommy Östmar, akvarell på papper, 90x205 cm

Fläckar och skador

660720

2019-07-08