Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOL, s.k. gripsholmsfåtölj, 1700-tal, betsad, sitthöjd 42 cm
Renoverad, slitage, tyg med hårt slitage
660726
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här