Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, s.k. gripsholmsfåtölj, 1700-tal, betsad, sitthöjd 42 cm

Renoverad, slitage, tyg med hårt slitage

660726

2019-07-09