Skrivbord England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, med karmstol, 1900-talets andra hälft, England, belsag i mässing, delvis läderklädd skiva, 3 delat, höjd 74, 107x65 cm
Skador, slitage, stol och bord ursprungligen ej tillhörande, nyckel saknas
660731
2019-07-09