Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med karmstol, 1900-talets andra hälft, England, belsag i mässing, delvis läderklädd skiva, 3 delat, höjd 74, 107x65 cm

Skador, slitage, stol och bord ursprungligen ej tillhörande, nyckel saknas

660731

2019-07-09