Soffa samt fåtölj Danmark

Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark
Soffa samt fåtölj Danmark

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, stomme i teak, klädsel i svart skinn, längd ca 228, vardera sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

660743

2019-07-10