Aftonväska silver

Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

AFTONVÄSKA, silver, 1800-talets slut, Estland, lås med rosa cabochonslipad sten, med monogram, höjd 9,5x21, djup 2,5 cm, totalt vikt 393 g

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre bucklor

660747

Päivämäärä:

2019-07-10