Aftonväska silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
AFTONVÄSKA, silver, 1800-talets slut, Estland, lås med rosa cabochonslipad sten, med monogram, höjd 9,5x21, djup 2,5 cm, totalt vikt 393 g
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre bucklor
660747
Päivämäärä:
2019-07-10