Layered ´´Novel Howard´´ soffa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 225 cm
Slitage, ställvis något blekt, några mindre hål i tyget
660752
2019-07-08