Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 180 cm
Bruksslitage, ställvis något blekt
660753
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här