Layered ´´Novel Howard´´ soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LAYERED, "Novel Howard", soffa, 2000-tal, klädsel i blått linne, lösa plymåer, hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 48 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, ställvis något blekt

660753

2019-07-08