Soffa gustaviasnk stil
2019-07-11
660768
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, omkring 1900, skuren och förgylld dekor, längd ca 200
Slitage, bortfall av förgyllning