Omega Seamaster 1950-tal

Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal
Omega Seamaster 1950-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, guld+stål, 1950-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, refnr. 2494-1/2657, verknr. 12768374, cal 342, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 36 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage

660785

2019-07-10