Heuer Calculator

Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator
Heuer Calculator

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HEUER, Calculator, armbandsur, stål, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, stålarmband ej original, diameter 46 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr, skador på boett, serie- samt ref.nr otydligt

660786

2019-07-10