Heuer Calculator
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HEUER, Calculator, armbandsur, stål, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, datum, stålarmband ej original, diameter 46 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr, skador på boett, serie- samt ref.nr otydligt
660786
2019-07-10