Rolex Date stål 2000-tal
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ROLEX, Date, armbandsur, år 2004, safirglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 79240, serienr. F200632, stålarmband original, diameter 26 mm, originalcertifikat, manual, box samt div medföljer
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, glas med nagg
660789
2019-07-10