Rolex Date stål 2000-tal

Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal
Rolex Date stål 2000-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROLEX, Date, armbandsur, år 2004, safirglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 79240, serienr. F200632, stålarmband original, diameter 26 mm, originalcertifikat, manual, box samt div medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, glas med nagg

660789

2019-07-10